Arşivler

MODEL UÇAK YAPIM KURSU
Geçmiş
Kayıtlar başlamıştır. Kontenjanımız sınırlıdır.
MÜHENDİSHANE
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Mühendishane” programı kapsamında katılımcılarımıza Mesleki Eğitimler, Teknik Geziler, Akademik Çalışmalar ve Ar-Ge Projeleri destekli eğitimler vermekteyiz. Siz değerli Mühendis adaylarımızı bu programa bekliyoruz.. Not: Kontenjanımız sınırlıdır..
İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “İngilizce Konuşma Kulübü” programı çerçevesinde İngilizce konuşma ve anlama konusunda eğitimler vererek katılımcılarımıza bu konuda kendileri geliştirmelerinde olanak tanıyoruz. Programımıza siz değerli Tügva ailesini bekliyoruz.. Not: Kontenjanımız sınırlıdır.
Genç Yönetici Okulu
Geçmiş
PROGRAMIN AMACI Genç Yönetici Okulu Programı süresince, ülkemizin iş dünyasından gerçek örneklerle kurumları başarılı ve başarısız yapan faktörlere yakından bakacak, stratejik planlama süreci hakkında bilgi ve deneyim kazanacak, liderlik kavramına farklı açılardan bakma fırsatı yakalayacak, profesyonel veya girişimci kariyerinizde sizi öne geçirecek önemli yöneticilik yetkinlikleri ve beceriler kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Kendi...
İşin Ehlinden
Mevcut
Çalışma hayatında belirli bir alanda tecrübe ve kariyer sahibi olmuş, aynı zamanda manevi dünyamıza ait ortak değerlere sahip özel sektörde ya da kamuda işinde ehil kişilerin bilgi ve tecrübelerini çalışan gençlerimize aktardığı programımızdır. İşin Ehlinden 2. Hafta Konuk: Ramazan Bingöl / Türes Genel Başkanı Tarih: 6 Aralık Saat: 19:30 Yer: TÜGVA İstanbul İl Başkanlığı
Medya Söyleşileri
Geçmiş
Istanbul
22/12/2017
THE MASTER – YÖNETİCİLER VE LİDERLER BULUŞMASI
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “The Master- Yöneticiler ve Liderler Buluşması” programımıza konuşmacı olarak sayın Av. Zülküf Koçoğlu katılacaktır. Bu programa siz değerli Tügva üyelerimizi bekliyoruz..