Arşivler

ARAPÇA KURSU
Mevcut
Kur'an-ı Kerim bilmeyen ve ilerletmek isteyen hanım kardeşlerimiz, bu kursu kaçırmayın. Son Kayıt Tarihi 12 Ekim. (Kontenjan sınırlıdır)
KUR’AN-I KERİM KURSU
Mevcut
Kuran-ı Kerim bilmeyen ve ilerletmek isteyen hanım kardeşlerimiz, bu kursu kaçırmayın. Son Kayıt Tarihi 12 Ekim! (Kontenjan Sınırlıdır.)
MÜZİK AKADEMİSİ
Mevcut
#TÜGVAİzmitMüzikAkademisi | Prof. Dr. Ahmet Hakkı TURABİ'nin katkılarıyla Müzik Akdemimize kayıtlarımızı almaya başladık! Ücretsiz hemen kayıt olmak için 0262 325 2071 no'lu numaradan ulaşabilirsiniz. *Erkeklere yöneliktir *Sertifika verilecektir #TÜGVAİzmit
MÜHENDİSHANE
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Mühendishane” programı kapsamında katılımcılarımıza Mesleki Eğitimler, Teknik Geziler, Akademik Çalışmalar ve Ar-Ge Projeleri destekli eğitimler vermekteyiz. Siz değerli Mühendis adaylarımızı bu programa bekliyoruz.. Not: Kontenjanımız sınırlıdır..
TEMEL İŞARET DİLİ EĞİTİMİ
Geçmiş
İŞİTME ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZLA İLETİŞİM KURMAK VE FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACI İLE KURS AÇILMAKTADIR. İSTEYEN HERKES KATILABİLİR
OSMANLICA KURSU
Geçmiş
OSMANLICA KONUŞABİLME VE OSMANLICA BELGELERİ OKUYABİLME BECERİLERİNİ GELİŞTİRME AMACI İLE YAPILAN KURSUMUZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
SİYER DERSLERİ
Geçmiş
Her hafta çarşamba günleri,  TÜGVA Yükseköğrenim Yurdumuzda yapılacak olan “Siyer Derslerine” tüm halkımız davetlidir.
OSMANLICA ve TECVİD KURSU
Geçmiş
BİZİM GEÇMİŞİMİZ, BİZİM LİSANIMIZ! KURAN’I TECVİDLİ OKUMAK
İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “İngilizce Konuşma Kulübü” programı çerçevesinde İngilizce konuşma ve anlama konusunda eğitimler vererek katılımcılarımıza bu konuda kendileri geliştirmelerinde olanak tanıyoruz. Programımıza siz değerli Tügva ailesini bekliyoruz.. Not: Kontenjanımız sınırlıdır.
KİŞİSEL GELİŞİM ATÖLYESİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenecek olan Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında katılımcılarımıza program boyunca “Güzel Konuşma ve Diksiyon, Liderlik ve Takım Çalışması, CV Hazırlama, Protokol Kuralları” eğitimleri verilecektir. Programımıza herkesi bekleriz.. Not: Kontenjan sınırlıdır.