Arşivler

GG MERCEK – LİDERLİK ÖRNEĞİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “GG Mercek – Liderlik Örneği” adlı programımızın konuğu  Prof. Dr. Saffet Köse hocamız olacaktır. Bu önemli etkinliğimizi tüm halkımız davetlidir.
Sultan Abdulhamid Han ve Sabetaycılık
Geçmiş
Adıyaman
28/11/2018
Tügva Adıyaman Yurdumuzda yapacağımız Sultan Abdulhamid Han ve Sabetaycılık Konferansına tüm halkımız davetlidir.
NECMETTİN ERBAKAN HOCANIN ÖRNEK HAYATI VE ŞAHSİYETİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Necmettin Erbakan Hocanın Örnek Hayatı ve Şahsiyeti” sohbetimize tüm halkımız davetlidir.
TİYATRO AKADEMİSİ
Geçmiş
Kocaeli
19/10/2018
TÜGVA İzmit Tiyatro Akademimiz Başlıyor! TÜGVA İzmit olarak düzenlediğimiz Tiyatro Akademisinde Lise öğrencilerini sahne ile buluşturuyoruz. Oyuncu Hasan YASAL ‘ın eğitmenliğinde olacak olan akademimiz tamamen ücretsizdir. Kontenjan sınırlıdır. İletişim:0262 325 2071 *Erkek öğrencilere yöneliktir. #TÜGVAİzmit
SAHN-I SEMAN DERSLERİ
Geçmiş
SAHNI SEMAN DERSLERİ- GÖLCÜK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ KADIN AİLE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
THE MASTER – GELECEĞİN GENÇLİĞİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “The Master – Yöneticiler ve Liderler Buluşması” programının bu haftaki konuğu Sayın Metin Külünk olacaktır. Konusu “Geleceğin Gençliği” olan bu etkinliğimize tüm gençleri bekleriz..  
THE MASTER – YÖNETİCİLER VE LİDERLER BULUŞMASI
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “The Master – Yöneticiler ve Liderler Buluşması” adlı programımızın konusu “Tarih Üzerine” olacaktır. Sayın Prof. Dr. Turan Gökçe’nin katılacağı bu etkinliğe tüm halkımız davetlidir.
SAHNEDEN SECDEYE BİR YAŞAM
Geçmiş
Amasya
01/11/2018
Rabia Brodbeck Nasıl Müslüman Oldu? İsveçli Ünlü Bir Balerinin İslamiyete Giden Yoldaki Bilinmeyen Hayatı… Tüm Halkımız davetlidir…  
İNGİLİZCE, DİKSİYON VE HIZLI OKUMA
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenecek olan “İngilizce, Diksiyon ve Hızlı Okuma” eğitim seminerlerimiz çok yakında başlıyor. Uzman kişiler tarafından verilen bu eğitim seminerlerimize herkesi bekliyoruz.. Not: Üç kursa da katılmak isteyenler ayrı kayıt yapmalıdır.
OSMANLICA VE KUR’AN-I KERİM KURSU
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen Osmanlıca ve Kur’an-ı Kerim Kurslarımız çok yakında başlıyor. Sizler de sınırlı sayıda kontenjanı olan bu kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.. Not: İki kursa katılacak olanlar ayrı kayıt yapmalıdır.