Arşivler

Sultan Abdulhamid Han ve Sabetaycılık
Geçmiş
Adıyaman
28/11/2018
Tügva Adıyaman Yurdumuzda yapacağımız Sultan Abdulhamid Han ve Sabetaycılık Konferansına tüm halkımız davetlidir.
NECMETTİN ERBAKAN HOCANIN ÖRNEK HAYATI VE ŞAHSİYETİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Necmettin Erbakan Hocanın Örnek Hayatı ve Şahsiyeti” sohbetimize tüm halkımız davetlidir.
TİYATRO AKADEMİSİ
Geçmiş
Kocaeli
19/10/2018
TÜGVA İzmit Tiyatro Akademimiz Başlıyor! TÜGVA İzmit olarak düzenlediğimiz Tiyatro Akademisinde Lise öğrencilerini sahne ile buluşturuyoruz. Oyuncu Hasan YASAL ‘ın eğitmenliğinde olacak olan akademimiz tamamen ücretsizdir. Kontenjan sınırlıdır. İletişim:0262 325 2071 *Erkek öğrencilere yöneliktir. #TÜGVAİzmit
THE MASTER – GELECEĞİN GENÇLİĞİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “The Master – Yöneticiler ve Liderler Buluşması” programının bu haftaki konuğu Sayın Metin Külünk olacaktır. Konusu “Geleceğin Gençliği” olan bu etkinliğimize tüm gençleri bekleriz..  
SAHNEDEN SECDEYE BİR YAŞAM
Geçmiş
Amasya
01/11/2018
Rabia Brodbeck Nasıl Müslüman Oldu? İsveçli Ünlü Bir Balerinin İslamiyete Giden Yoldaki Bilinmeyen Hayatı… Tüm Halkımız davetlidir…  
GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞUNUN TARİHİ VE ÖNEMİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Geleneksel Türk Okçuluğunun Tarihimizde ve Kültürümüzdeki Yeri” adlı programımıza Bornova Kaymakamı Sayın Fatih Genel katılacaktır. Bu önemli programımıza tüm halkımız davetlidir.
JEET KUNE DO KULELKAVİDO KURSU
Geçmiş
İzmir
15/07/2018
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenecek olan Jeet Kune Do Kulelkavido Kursumuz Dünya Şampiyonu Antrenör Ferhing Kara eşliğinde yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.
MESELEMiZ DAVAMIZ
Geçmiş
Osmaniye
05/05/2018
TEŞKİLATÇILIK VE ÖNCÜ LİDERLER
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından gerçekleştirilecek olan “Geçmişten Geleceğe- Teşkilatçılık ve Öncü Liderler” adlı programımız Sayın Emrah Atila’nın katılımlarıyla Tügva İzmir İl Temsilciliği’nde yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.
RESUL AYDEMİR KONSERİ
Geçmiş
Adıyaman
08/05/2018
Liseler arası oynanan Tügvalig Futbol Turnuvası Ödül Töreni ve Resul Aydemir Konserine davetlisiniz.