Arşivler

NECMETTİN ERBAKAN HOCANIN ÖRNEK HAYATI VE ŞAHSİYETİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Necmettin Erbakan Hocanın Örnek Hayatı ve Şahsiyeti” sohbetimize tüm halkımız davetlidir.
SAHN-I SEMAN DERSLERİ
Geçmiş
SAHNI SEMAN DERSLERİ- GÖLCÜK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ KADIN AİLE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
OSMANLICA VE KUR’AN-I KERİM KURSU
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen Osmanlıca ve Kur’an-ı Kerim Kurslarımız çok yakında başlıyor. Sizler de sınırlı sayıda kontenjanı olan bu kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.. Not: İki kursa katılacak olanlar ayrı kayıt yapmalıdır.
LİDERLİK ATÖLYESİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Liderlik Atölyesi” programımızın konusu “Asım’ın Nesli” olacaktır. Sayın Fatih Özdemir’in katılacağı bu önemli programımıza tüm halkımız davetlidir..
KARDEŞLİK HALKASI
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Gençliğin İslami Kimlik ve Adil Şahitlik Sorumluluğu” konulu programımıza Sosyolog Yazar Kenan Alpay katılacaktır. Bu önemli programımıza tüm halkımız davetlidir. Not: Programa katılacaklar arasında yapılacak çekilişle 2 kişinin 1 aylık KYK ücreti karşılanacaktır.
KUR’AN-I KERİM DERSLERİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen Kur’an-ı Kerim kurslarımız çok yakında başlıyor. Kur’an-ı Kerim’i öğrenmek, hızlı ve güzel okumak için tecvid ile birlikte birçok ders çok yakında TÜGVA Karabağlar Temsilciliğinde. Bu kursa tüm halkımız davetlidir..
ARAPÇA KURSU
Geçmiş
Kur'an-ı Kerim bilmeyen ve ilerletmek isteyen hanım kardeşlerimiz, bu kursu kaçırmayın. Son Kayıt Tarihi 12 Ekim. (Kontenjan sınırlıdır)
KUR’AN-I KERİM KURSU
Geçmiş
Kuran-ı Kerim bilmeyen ve ilerletmek isteyen hanım kardeşlerimiz, bu kursu kaçırmayın. Son Kayıt Tarihi 12 Ekim! (Kontenjan Sınırlıdır.)
LİDERLİK ATÖLYESİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenecek olan “İlahi Emir Olan Hak Mücadelemiz” adlı Liderlik Atölyesi programımıza sayın Hakan Bayhan katılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.
SAHNEDEN SECDEYE
Geçmiş
İzmir
28/04/2018
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenecek olan “Sahneden Secdeye” programımıza değerli konuşmacımız Rabia Christine Brodbeck katılacaktır. Tüm herkesi bekleriz..