Arşivler

Onlıne Gezebileceğiniz Ücretsiz Müzeler
Geçmiş
Corona virüs nedeniyle evde vakit geçirirken online olarak gezeceğiniz ücretsiz müzeler Bilim insanlarının corona virüs salgınına karşı uyarılarına kulak verip evden mümkün olduğunca çıkmamak en iyi tedbirlerden biri. Durum böyle olunca özellikle de 14 gün kuralına uymak zorunda kalanların evde canları biraz sıkılabilir. Ama teknoloji, günümüzde bize pek çok hizmeti ‘online’ olarak alma imkânı sunuyor....
Onlıne Eğitim Alabileceğiniz Siteleri Sizler için Derledik
Geçmiş
Online eğitim veren siteleri sizler için derledik Teknolojinin gelişimiyle birlikte artık her zaman herkesin ulaşabileceği, istediği her şeyi öğrenebileceği bir yer haline gelen sanal dünyada sizin için internetin faydalı yüzüne bakıp, birer bilgi madeni olan online eğitim platformlarını derledik. Üstelik çoğu, eğitimlerinin sonunda sertifika veriyor. Ülkemizdeki üniversiteler de dahil olmak üzere binlerce eğitim kurumu, küresel...
SAHN-I SEMAN DERSLERİ
Geçmiş
SAHNI SEMAN DERSLERİ- GÖLCÜK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ KADIN AİLE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
THE MASTER – GELECEĞİN GENÇLİĞİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “The Master – Yöneticiler ve Liderler Buluşması” programının bu haftaki konuğu Sayın Metin Külünk olacaktır. Konusu “Geleceğin Gençliği” olan bu etkinliğimize tüm gençleri bekleriz..  
THE MASTER – YÖNETİCİLER VE LİDERLER BULUŞMASI
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “The Master – Yöneticiler ve Liderler Buluşması” adlı programımızın konusu “Tarih Üzerine” olacaktır. Sayın Prof. Dr. Turan Gökçe’nin katılacağı bu etkinliğe tüm halkımız davetlidir.
İNGİLİZCE, DİKSİYON VE HIZLI OKUMA
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenecek olan “İngilizce, Diksiyon ve Hızlı Okuma” eğitim seminerlerimiz çok yakında başlıyor. Uzman kişiler tarafından verilen bu eğitim seminerlerimize herkesi bekliyoruz.. Not: Üç kursa da katılmak isteyenler ayrı kayıt yapmalıdır.
OSMANLICA VE KUR’AN-I KERİM KURSU
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen Osmanlıca ve Kur’an-ı Kerim Kurslarımız çok yakında başlıyor. Sizler de sınırlı sayıda kontenjanı olan bu kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.. Not: İki kursa katılacak olanlar ayrı kayıt yapmalıdır.
LİDERLİK ATÖLYESİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Liderlik Atölyesi” programımızın konusu “Asım’ın Nesli” olacaktır. Sayın Fatih Özdemir’in katılacağı bu önemli programımıza tüm halkımız davetlidir..
GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞUNUN TARİHİ VE ÖNEMİ
Geçmiş
TÜGVA İzmir tarafından düzenlenen “Geleneksel Türk Okçuluğunun Tarihimizde ve Kültürümüzdeki Yeri” adlı programımıza Bornova Kaymakamı Sayın Fatih Genel katılacaktır. Bu önemli programımıza tüm halkımız davetlidir.
MÜZİK AKADEMİSİ
Geçmiş
#TÜGVAİzmitMüzikAkademisi | Prof. Dr. Ahmet Hakkı TURABİ'nin katkılarıyla Müzik Akdemimize kayıtlarımızı almaya başladık! Ücretsiz hemen kayıt olmak için 0262 325 2071 no'lu numaradan ulaşabilirsiniz. *Erkeklere yöneliktir *Sertifika verilecektir #TÜGVAİzmit